Novinky

Extra ochrana s FFP3

Dokonalé přilnutí ke tváři je jedním ze stěžejních vlastností každého respirátoru či roušky. S naším FFP3 respirátorem Shining Time jsme zase o krok napřed, zejména díky extra těsnící vrstvě, která zaručuje dokonalou přilnavost po celém obvodu respirátoru. Nevěříte? Vyzkoušejte. Navíc s "S háčkem" dokonalá kombinace pro dlouhodobé nošení bez otlačených uší. www.medi-spark.com/respiratory 

Nejsme e-shop, jsme velkoobchod

Na základě mnoha dotazů během posledních dní bychom rádi uvedli na pravou míru informaci, že Medispark není e-shop s prodejem pro širokou veřejnost, ale specializovaný velkoobchod pro registrované obchodní subjekty s vlastním IČ. Ceny našich produktů, včetněindividuálních a obecných slev jsou viditelné pouze pro registrované obchodní partnery. Registrace je nezávazná, odvislá na ověření a autorizaci ze strany naší společnosti. Děkujeme za pochopení. 

Školy i obchody se otevírají

Na základě rozhodnutí vlády se od 22-02-2021 mohou vrátit zákazníci do obchodů a od 01-03-2021 děti zpět do škol. Podmínkou je použití roušek a v mnoha případech i respirátorů kategorie FFP2 a vyšší. U nás v Medispark najdete nejen zdravotnické roušky pro dospělé a děti, ale také ústenky a v neposlední řadě respirátory nejvyšších kategorií FFP2 a FFP3, obě včetně takzvaných "S háčků pro snadnější upevnění". Pro více informací www.medi-spark.com 

Respirátory s 10% - 20% slevou

V rámci akce na podporu dostupnějších respirátorů v boji proti Covid-19 se přidáváme a my. Všechny naše FFP2 a FFP3 respirátory nabízíme nejen s 0% DPH, ale také s aktivní 10% - 20% slevou. Více informací o produktech a cenu najdete po přihlášení do svého uživatelského účtu. 

0% DPH na respirátory

Rozhodnutí Ministerstva financí o prominutí daně z přidané hodnoty z důvodu mimořádné události z 1.2.2021 přináší změny i pro nás. Od 3.2.2021 do 3.4.2021 budou všechny respirátory typů FFP2, FFP3 a KN95 prodávány s 0% DPH! Ceny výrobků budou upraveny jak v cenové nabídce, tak také v daňových dokladech. 

S-háček pro snadné nošení respirátorů

Všimli jste si již toho malého kousku PVC v každém balení FFP3 respirátorů Shining Time? Tak přesně tento malý S háček (jak je oficiálně nazýván) nabízí možnost uchycení respirátoru za zátylek a tím ulehčí mnohokrát nepříjemné uchycení za uši. V současné chvíli jsou S háčky součástí každého balení FFP3 respirátorů Shining Time, v budoucnu budou také součástí respirátorů FFP2. Pro někoho možná maličkost, pro mnohé úleva. Více informací o našich respirátorech najdete na www.medi-spark.com/respiratory

Jak je to s respirátory?

Stále se vám nedaří se orientovat v respirátorech? Tabulkou ze "Srovnávací analýzy respirátorů dle norem EN 149:2001+A1:2009, GB 19083-2010 a GB 2626-2006" od společností PortaMedica vám toto zkusíme alespoň trochu objasnit. V naší nabídce můžete najít respirátory KN95, a nově také FFP2 a FFP3. >> Analyza-respiratoru-dle-norem-Porta-Medica <<

Rekordní nárůst objednávek

V posledních dnech jsme zaznamenali rekordní nárůst registrací nových obchodních partnerů i objednávek, a to zejména u respirátorů typu FFP2 a chirurgických roušek. Skladové zásoby průběžně doplňujeme a rozšiřujeme o nové produkty, rozvoz zboží náš logistický tým zajišťuje ve spolupráci s PPL okamžitě po obdržení objednávky, kdy se stále snažíme zajistit doručení do 48 hodin. Děkujeme za Vaši důvěru!

Novinky: FFP2 a FFP3 respirátory

S novým rokem přichází i nové produkty a mezi prvními jsou to FFP2 a FFP3 respirátory s 5 násobnou vrstvou včetně antistatického filtru a filtrací vyšší než 94% v případě FFP2 a 99% v případě FFP3. Respirátory jsou baleny individuálně, čímž zajišťují hygienickou manipulaci v boxech po 20 a 50 kusech. Materiál je anti-alergenní, navíc respirátory FFP3 mají speciální těsnění, skrytý nosní klip a PVC nástavec, který zajišťuje upevnění respirátoru na zátylku a nikoli za uši. 

Kde naše produkty pořídíte

Nejste firma nebo náš obchodní partner a přesto byste rádi naše výrobky zakoupili, třeba i menším množství? Právě pro vás připravujeme seznam našich obchodních partnerů z řad lékáren a prodejních společností v ČR a na Slovensku. Stačí si jen vybrat nejbližší pobočku a našeho partnera přímo kontaktovat. Snažíme se Vám být stále blíže. 

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.