01.07.2022: Antigenní testy nasal a saliva stále v nabídce do vyprodání zásob.

FAQ

FAQ 

Ot: Je MEDISPARK maloobchod nebo velkoobchod?

Od: Medispark je velkoobchodní společnost zajišťující produkty pro své partnery, obchodním subjekty s vlastním IČ či vládní organizace.


Ot: Jaké produkty má MEDISPARK ve své nabídce?

Od: Zejména produkty třídy I. na ochranu dýchacích cest jako jsou respirátory KN95, FFP2, FFP2, roušky chirurgické a zdravotnické, ústenky a jiné. 


Ot: Jakým způsobem probíhá doručení produktů?

Od: Rozvoz produktů zajišťujeme ve spolupráci se společností PPL. Většina našich zásilek je doručena do 48 hodin, v případě víkendu do 72 hodin. 


Ot: Jaké jsou platební podmínky?

Od: Převod na bankovní účet či dobírka při převzetí zboží 


Ot: Jak a kdy mohu objednat?

Od: Všichni naši partneři mohou objednat okamžitě po zaregistrovaní do našeho obchodního systému a následné autorizaci z naší strany. 


Ot: Co se stane po potvrzení mé objednávky?

Od: Jakmile si po registraci a autorizaci objednáte zboží z našeho systému, obdržíte od náš potvrzení objednávky a platební instrukce e-mailem. Zboží bude poté zabaleno a odesláno na Vámi uvedenou doručovací adresu, která se může lišit od fakturační adresy (zásilky mohou být odeslány na Vaše pobočky atd.)


Ot: Kdy mohu očekávat doručení zásilky?

Od: Náš tým předává zásilku společnosti PPL prakticky okamžitě a doručení je v mnoha případech během 48 od potvrzení objednávky. V případě, že doručovací den spadá na neděli či státní svátek, zásilka je doručena následující pracovní den. 


Ot: Mohu slevovat zásilku online?

Od: Ano, ke každé zásilce je vystaveno doručovací číslo a zásilku je možno sledovat až do chvíle doručení na stránkách společnosti PPL


Ot: Jaké doklady obdržím společně se zásilkou?

Od: Ke každé odeslané zásilce přikládáme daňový doklad. Všechny potřebné doklady si zároveň každý zákazník může stáhnou a vytisknout z uživatelského účtu 24 hodin denně. 


Ot: Splňují výrobky normy EU?

Od: Ano, všechny naše výrobky splňují požadavky a normy nezbytné pro dovoz do zemí Evropské Unie.