01.04.2022: Stálá nabídka respirátorů, roušek, testů a rukavic

FAQ

FAQ 

Ot: Je MEDISPARK maloobchod nebo velkoobchod?

Od: Medispark je velkoobchodní společnost zajišťující produkty pro své partnery, obchodním subjekty s vlastním IČ či vládní organizace.


Ot: Jaké produkty má MEDISPARK ve své nabídce?

Od: Zejména produkty třídy I. na ochranu dýchacích cest jako jsou respirátory KN95, FFP2, FFP2, roušky chirurgické a zdravotnické, ústenky a jiné. 


Ot: Jakým způsobem probíhá doručení produktů?

Od: Rozvoz produktů zajišťujeme ve spolupráci se společností PPL. Většina našich zásilek je doručena do 48 hodin, v případě víkendu do 72 hodin. 


Ot: Jaké jsou platební podmínky?

Od: Převod na bankovní účet či dobírka při převzetí zboží 


Ot: Jak a kdy mohu objednat?

Od: Všichni naši partneři mohou objednat okamžitě po zaregistrovaní do našeho obchodního systému a následné autorizaci z naší strany. 


Ot: Co se stane po potvrzení mé objednávky?

Od: Jakmile si po registraci a autorizaci objednáte zboží z našeho systému, obdržíte od náš potvrzení objednávky a platební instrukce e-mailem. Zboží bude poté zabaleno a odesláno na Vámi uvedenou doručovací adresu, která se může lišit od fakturační adresy (zásilky mohou být odeslány na Vaše pobočky atd.)


Ot: Kdy mohu očekávat doručení zásilky?

Od: Náš tým předává zásilku společnosti PPL prakticky okamžitě a doručení je v mnoha případech během 48 od potvrzení objednávky. V případě, že doručovací den spadá na neděli či státní svátek, zásilka je doručena následující pracovní den. 


Ot: Mohu slevovat zásilku online?

Od: Ano, ke každé zásilce je vystaveno doručovací číslo a zásilku je možno sledovat až do chvíle doručení na stránkách společnosti PPL


Ot: Jaké doklady obdržím společně se zásilkou?

Od: Ke každé odeslané zásilce přikládáme daňový doklad. Všechny potřebné doklady si zároveň každý zákazník může stáhnou a vytisknout z uživatelského účtu 24 hodin denně. 


Ot: Splňují výrobky normy EU?

Od: Ano, všechny naše výrobky splňují požadavky a normy nezbytné pro dovoz do zemí Evropské Unie. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení