01.04.2022: Stálá nabídka respirátorů, roušek, testů a rukavic

Jak produkty používat

JAK POUŽÍVAT ROUŠKY 

Roušky jsou jednorázový zdravotnický materiál, slouží k běžnému nošení ve specifických provozech na základě jejich určení a není možné jí ošetřovat nebo opakovaně používat.

Nasazení: Před nasazením roušky si očistěte ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem s vodou. Rouškou si zakryjte nos a ústa a upevněte pomocí elastických šňůrek kolem uší.* Během nošení se roušky nedotýkejte; pokud tak učiníte, očistěte si ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem s vodou. WHO (Světová zdravotnická organizace) doporučuje vyměnit roušku za novou, jakmile je vlhká.

Sejmutí: Roušku sundávejte zezadu (nedotýkejte se přední části); poté ji ihned vyhoďte do uzavřeného koše; očistěte si ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem s vodou. 

Likvidace: S použitou rouškou zacházejte jako s infekčním odpadem. V aktuální situaci je ochrana dýchacích cest klíčovou proti šíření viru SARS-CoV-2, způsobujícího onemocnění COVID-19. Pomůžeme vám se chránit! Masky jsou účinné pouze při použití v kombinaci s častým čištěním rukou.


 

JAK POUŽÍVAT RESPIRÁTORY 

Respirátory KN95, FFP2 i FFP3 jsou jednorázový nezdravotnický materiál, slouží k běžnému nošení ve specifických provozech na základě jejich určení a není možné je ošetřovat nebo opakovaně používat. Někteří výrobci však díky složení a Nano filtraci umožňují opakované použití. 

Nasazení: Před nasazením respirátoru si očistěte ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem s vodou. Respirátorem si zakryjte nos a ústa a upevněte pomocí elastických šňůrek kolem uší (v případě FFP3 možno uchycení na zátylku) .* Během nošení se respirátoru nedotýkejte; pokud tak učiníte, očistěte si ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem s vodou. WHO (Světová zdravotnická organizace) doporučuje vyměnit respirátor za nový. 

Sejmutí: Respirátor sundávejte zezadu (nedotýkejte se přední části); poté ji ihned vyhoďte do uzavřeného koše; očistěte si ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem s vodou. 

Likvidace: S použitým respirátorem zacházejte jako s infekčním odpadem. V aktuální situaci je ochrana dýchacích cest klíčovou proti šíření viru SARS-CoV-2, způsobujícího onemocnění COVID-19. Pomůžeme vám se chránit! Masky jsou účinné pouze při použití v kombinaci s častým čištěním rukou.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení