Výrobci

 

logo201909021744367049488

Tianhong Medical Devices Co Ltd je renomovaná výrobní společnost sídlící ve městě Xinxiang, provincie Henan, Čína. Fungující na trhu se zdravotnickým materiálem již více než 20 a exportér zdravotnického materiálu do více než 66 zemí světa. Tianhong Medical se zejména specializuje na výrobu zdravotnického materiálu z gázy, ochranných prostředků (chirurgické obleky, potřeby pro gynekologii atd.), a v neposlední řadě zdravotnických roušek pro dospělé i děti. Společnost Tianhong Medical je držitelem FDA, CE certifikací na své zdravotnické výrobky, certifikátu kvality ISO 901:2015 a je členem CCCMHPIE (China Chamber of Commerce for Export and Import of Medicines and Health Products). Medispark s.r.o. je oficiální zástupcem společnosti Tianhong Medical pro EU od 1.4.2020. 

 


H7aaea22c2c394f708e4f1b5cb9a4d8f6A

Nanchang Enhui Medical Materials Co Ltd je společnost specializující se na výrobu zdravotnického materiálu ve městě Nanchang, provincie Jinagxi. Hlavním výrobním produktem firmy jsou respirátory, roušky, dětské ústenky a ostatní zdravotnický materiál na bázi bavlny. Společnost Enhui Medical je držitelem FDA, CE certifikací na své zdravotnické výrobky a je členem CCCMHPIE (China Chamber of Commerce for Export and Import of Medicines and Health Products). Medispark s.r.o. je oficiální zástupcem společnosti Enhui Medical pro EU od 1.8.2020.

 

 

 

runningapparel

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.