01.07.2022: Antigenní testy nasal a saliva stále v nabídce do vyprodání zásob.

VÝROBCI

 

logo201909021744367049488

Tianhong Medical Devices Co Ltd je renomovaná výrobní společnost sídlící ve městě Xinxiang, provincie Henan, Čína. Fungující na trhu se zdravotnickým materiálem již více než 20 a exportér zdravotnického materiálu do více než 66 zemí světa. Tianhong Medical se zejména specializuje na výrobu zdravotnického materiálu z gázy, ochranných prostředků (chirurgické obleky, potřeby pro gynekologii atd.), a v neposlední řadě zdravotnických roušek pro dospělé i děti. Společnost Tianhong Medical je držitelem FDA, CE certifikací na své zdravotnické výrobky, certifikátu kvality ISO 901:2015 a je členem CCCMHPIE (China Chamber of Commerce for Export and Import of Medicines and Health Products). Medispark s.r.o. je oficiální zástupcem společnosti Tianhong Medical pro EU od 1.4.2020. 

 


H7aaea22c2c394f708e4f1b5cb9a4d8f6A

Nanchang Enhui Medical Materials Co Ltd je společnost specializující se na výrobu zdravotnického materiálu ve městě Nanchang, provincie Jinagxi. Hlavním výrobním produktem firmy jsou respirátory, roušky, dětské ústenky a ostatní zdravotnický materiál na bázi bavlny. Společnost Enhui Medical je držitelem FDA, CE certifikací na své zdravotnické výrobky a je členem CCCMHPIE (China Chamber of Commerce for Export and Import of Medicines and Health Products). Medispark s.r.o. je oficiální zástupcem společnosti Enhui Medical pro EU od 1.8.2020.

 


 

Qingdao Kangduoduo Protective Equipment Co., Ltd. je výrobní společnost patřící do skupiny firem Tianhong Medical Group, se specializací na výrobu respirátorů řady KN95, FFP2 a FFP3 řady Shining Time. Výrobní závod se nachází ve městě Qingdao, provincie Shandong, China, má rozlohu 2800m2 a zaměstnává více než 100 zaměstnanců v oblasti výroby, laboratoří, obchodu, marketinku a logistiky. Společnost je naším partnerem pro EU od roku 2020. 

 


 

logo

LyncMed Medical Technology Co., Ltd. je výrobce zdravotnických potřeb a to zejména v oblasti rukavic, ochranných prostředků, incontinence, náplastí, zubařských pomůcek a chirurgických materiálů. Produkty od firmy LyncMed splňují ty nejvyšší standardy v oblasti zdravotnických produktů s dodávkami do více než 60 zemí světa. 

 


 

 logo11

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO.,LTD má pevné základy se špičkovými průmyslovými profesionály, kteří mají prokázané odborné znalosti v oblasti řízení inovací včetně nových představení, ať už jde o produkt nebo vývoj procesů transformujících průmysl. Byli jsme svědky a byli jsme součástí hlavních týmů, které byly zodpovědné za transformace, které jsou zásadní pro dnešní rychlé testy i pro POCT podnikání. Některé z nich zahrnují špičkové systémy kontroly designu, které jsou odpovědné za inovativní produkty s vysokou kvalitou, stejně jako protokoly ověřování, které tvoří jádro přísných systémů hodnocení kvality.

 

 

runningapparel