01.07.2022: Antigenní testy nasal a saliva stále v nabídce do vyprodání zásob.

VELKOOBCHOD

 

PRO KOHO JE VELKOOBCHOD URČEN

MEDISPARK velkoobchod je určen pro všechny podnikatelské a obchodní subjekty (s vlastním IČO) se zájmem o nákup našich produktů a to jako koncový zákazník, zprostředkovatel nebo prodejce. Každý návštěvník našich stránek je schopen procházet produkty a informace o nich, ale ceny a dostupnost může vidět až po úspěšné registraci. 


REGISTRACE ÚČTU

Není nic jednoduššího než zaregistrovat svůj firemní účet zdarma, začít objednávat on-line a to přímo z našich stránek. Vše co potřebujete udělat je kliknout na tlačítko REGISTRACE v hlavním menu a postupovat dle pokynů. Po vyplnění všech požadovaných informací a odeslání registračního formuláře Váš účet autorizujeme a aktivujeme nejpozději během několik hodin. Každý účet může mít i několik uživatelů a díky tomu může objednávat naše produkty za stejných podmínek a slev více osob z jedné firmy.

Info banner bottom   6


SLEVOVÝ SYSTÉM

VĚRNOSTNÍ SLEVA: Každý registrovaný uživatel má od prvního okamžiku nastavenou věrnostní slevu, která je odvislá od frekvence objednávek a objemů. Větší a častější odběr znamená větší slevy a to ve výši 3% - 15% ze základních cen produktů. Tato sleva se sčítá po dobu 12 měsíců a automaticky zobrazuje při přihlášení do systému. 

MNOŽSTEVNÍ SLEVA: Rádi byste nakoupili více produktů za méně peněz. Množstevní sleva závisí na množství odebraného zboží na každou položku v objednávce, není to proto kumulovaná sleva za všechny produkty v jedné objednávce (v košíku). Výše slevy se nastavuje individuálně a dle následujících kritérií: 20.000 - 29.999 ks od jednoho produktu 20% sleva, 30.000 - 39.999 ks od jednoho produktu 25% sleva, 40.000 - 49.999 ks od jednoho produktu 30% sleva, 50.000 a více kusů od jednoho produktu 35% sleva. Pro více informací a objednávky nás prosím kontaktujte. 


PŘIHLÁŠENÍ A OBJEDNÁNÍ

Po provedení autorizace a aktivace účtu uživatel obdrží potvrzující e-mail. Od té chvíle je schopen přihlásit se do systému, procházet produktové stránky včetně cen, slev a zejména může začít provádět přímé objednávky. V systému svého klientského může spravovat firemní údaje včetně dodacích adres, sledovat status svých objednávek, kontrolovat slevy, doklady nebo i hodnotit objednané produkty.


DOKLADY A FAKTURACE  

Všechny elektronické doklady (včetně objednávek, zálohových faktur a daňových dokladů) naleznete po přihlášení do svého uživatelského účtu. Odtud máte možnost 24 hodinového přístupu, stahování, odesílání a tisku v případě potřeby. Doklady jsou v systému k dispozici do 24 hodin od potvrzení objednávky. 

 

runningapparel-3