01.07.2022: Antigenní testy nasal a saliva stále v nabídce do vyprodání zásob.

O NÁS

SPECIALIZUJEME SE NA ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY


Společnost MEDISPARK s.r.o. zahájila svou činnost na začátku roku 2020. Jsme rodinnou společností, která úspěšně zajišťuje specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej ochranných pomůcek a zdravotnického materiálu od firem Tianhong Medical, Enhui Medical, Kangduoduo, Simco, LyncMed či AllTest Hangzhou v České republice, Slovensku, Německu, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemí EU. Naším záměrem je udržet si v současnosti velmi dobrou pozici a posilovat tržní podíl produktů a značek našich partnerů v zemích Evropské Unie.

Naším cílem je zabezpečit spolehlivé množství ochranných a zdravotnických prostředků na evropském a zejména tuzemském trhu pro každodenní potřebu ve zdravotním i privátním sektoru a to za ceny, které budou odpovídat aktuální situaci a potřebám. Naší prioritou je velkoobchodní prodej a prodej institucím zajišťující zdravotnickou péči a místa s potřebou zdravotnického materiálu. 

 

 VÝROBA A PRODEJ HAND MADE CZ (českých ručních) VÝROBKŮ

 

Naše společnost se nově věnuje také HAND MADE výrobě a prodeji ručních prací od různých výrobců, které jsou unikátní. Každý jednotlivý výrobek je jedinečný svým vzhledem, kvalitou a také odolností, je prostě originál.

Je také umělecky vytvořen podle návrhu našich českých ručiček. Najdete zde mnoho dekorací do bytu, kanceláří, na zahradu a také do dětských pokojíčků. Většina těchto, někdy i netradičních kousků, může  být vhodným doplňkem k chystané události, jako jsou například Vánoce nebo velikonoce.

Naleznete zde výrobky z proutí, dřeva, provázků, korálků a jiných komponentů. 

Jsme přesvědčeni, že je  nutné podporovat českou ruční výrobu. Ať už tradiční od našich babiček nebo netradiční, novou, moderní.