24.05.2022: PCR Test pro zjištění Opičích neštovic brzy v nabídce. Standardní ochranné pomůcky jako jsou roušky, respirátory či rukavice ve skladových zásobách

Nepodceňte ochrannu před virem Opičích neštovic

Česko se zařadilo mezi státy s výskytem opičích neštovic! Opičí neštovice se stávají novou hrozbou pro naše zdraví a proto bychom neměli podcenit jeho preventivní ochranu. Nejen vakcína, ale také hygiena a nošení ochranných pomůcek typu, rukavice, rouška či respirátor pomůže k ochraně zdraví. Součástí našich skladových zásob jsou jak standardní, tak i zdravotnické a chirurgické roušky, respirátory typu FFP2 a FFP3. Celou nabídku naleznete na našich webových stránkách či u našich stálých partnerů z řád lékáren. 

Co jsou Opičí neštovice? Opičí neštovice neboli Monkeypox je onemocnění vyvolané virem rodu Orthopoxvirus z čeledi Poxviridae. Do rodu Orthopoxvirus patří také virus varioly, způsobující pravé neštovice (Smallpox), který byly Světovou zdravotnickou organizací v roce 1980 prohlášeny za vymýcené, a to díky eradikačnímu programu, který začal v roce 1966.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení